Poznaj Klub GVC

Golden Vacation Club to elitarny klub wakacyjny, który rozpoczął swoją działalność w Polsce w roku 2009 i zgromadził w swoich strukturach setki przedsiębiorców z naszego kraju. Każdy z przed­siębiorców, który stał się Klubowiczem organizuje wakacje dla siebie, swojej rodziny, kontrahentów oraz innych wskazanych osób w miejscu i czasie, który będzie dla nich najdogodniejszy. Klubowicz ma prawo do korzystania z apartamentu w Polsce lub może zrealizować wakacje zagraniczne dzięki nieograniczonemu dostępowi do sieci wymiany wakacyjnej, która zrzesza tysiące obiektów na całym świecie.

Golden Vacation Club za swój cel stawia sobie zapewnienie gościom bezpiecznych i pewnych wakacji w apartamentach o najwyższym standardzie. Apartamenty własne Golden Vacation Club są w pełni wyposażone oraz gustownie zaaranżowane, tak by klubowicze i ich Goście czuli się swobodnie jak we własnym domu ale wygodnie i komfortowo jak w najlepszym hotelu. Wystrój wnętrz apartamentów własnych GVC został subtelnie dopasowany do estetyki miejsca w którym się znajduje tak aby klimat i lokalny folklor był widoczny, ale nieprzytłaczający.

Klubowicze decydujący się na zamianę wakacji z krajowych na zagraniczne mają ogromny wybór obiektów rozlokowanych w ponad 100 krajach na całym świecie. Cała organizacja wakacji zagranicznych może być zrealizowana bezpośrednio przez Klub a przydzielony Klubowiczowi Opiekun w sposób kompleksowy i profesjonalny zatroszczy się o wszelkie szczegóły związane z wyjazdem od dobrania odpowiedniego transportu, po wybór pakietu wyżywienia czy indywidualnie dopasowanej polisy podróżnej. 

GVC © 2010-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone