Zalety i korzyści GVC

Zalety i korzyści GVC

Korzystanie z członkostwa klubowego to nie tylko poczucie elitarnej przynależności do formacji wakacyjnej skupiającej podobnych do siebie ludzi, którzy cenią podobny sposób wypoczynku. To przede wszystkim szereg korzyści i przywilejów, których nie zapewni żadne (nawet najlepsze i najbardziej znane) Biuro Podróży. Oto tylko 5 najważniejszych zalet, które przemawiają za posiadaniem członkostwa:

Niezależnie od tego czy Klubowicz chce podróżować służbowo czy turystycznie, niezależnie od miejsca jego wypoczynku staramy się, aby przedstawiana oferta pobytowa obejmowała najlepsze zakwaterowanie, usługi i udogodnienia. Sieć klubowa to globalny zasięg wakacyjny obejmujący realizację rezerwacyjną w luksusowych kompleksach hotelowych z najbardziej znanych sieci, jak Hilton, Marriott, Sheraton czy Radisson Sas ale też i małych hoteli butikowych, czy willowych ośrodków wypoczynkowych, które w najdrobniejszych detalach dbają o wypoczynek gości klubowych. Jeśli Klubowicz korzysta z kompleksowej oferty wyjazdowej, może liczyć na dobranie odpowiednio wysokiej jakości usług dodatkowych, np. rezerwacji lotniczej w najpewniejszych i najbardziej niezawodnych liniach lotniczych na świecie, prywatnego odbioru z lotniska i osobistego transferu do ośrodka, obsługi konsjerża klubowego na miejscu, indywidualnego dostosowania polisy ubezpieczeniowej, a nawet zorganizowania zwiedzania na miejscu z osobistym przewodnikiem i wiele innych.
Każdy Klubowicz ma prawo do korzystania z wakacji tak jak chce. Za każdym razem może chcieć wypoczywać inaczej i dlatego po zgłoszeniu swojego zapotrzebowania otrzyma ofertę spełniającą jego potrzeby i oczekiwania. Oferty są opracowywane indywidualnie i ręcznie stąd każde zapytanie od Klubowicza jest analizowane przez Klub i sieć wymiany, a każdy obiekt jest dokładnie weryfikowany pod kątem spełnienia potrzeb wskazanych przez Klubowicza. Obiekty, które pozytywnie przeszły weryfikację i dopasowanie do potrzeb Klubowicza trafiają do spersonalizowanej oferty.
Klubowicze mają bardzo szeroki wybór miejsc wakacyjnych na 5 kontynentach w ponad 100 krajach na świecie. Biura podróży z reguły specjalizują się w określonym regionie, np., egzotyka, kraje arabskie lub wyspy i kontynentalna Grecja. Z Klubem jest inaczej, gdyż korzysta on z sieci wymiany, a ta ma wyspecjalizowane oddziały na całym świecie co sprawia, że praktycznie każde miejsce na świecie jest dla nas znane i dostępne. Każdy wyjazd może być zrealizowany w innym miejscu od Budapesztu aż po Fiji. Dla tych, którzy przywiązują się do miejsc już im znanych mogą tam wracać kiedy tylko przyjdzie im na to ochota. Czasami nawet może dokonać rezerwacji w tym samym apartamencie.
Golden Vacation Club to klub polski, z polskim kapitałem, z polskim zarządem i polską obsługą. Klubowicze GVC ceniący wysoki standard wakacji i oczekujący indywidualnej obsługi docenią fakt, iż ich wakacjami będzie się zajmowała zawsze ta sama osoba, która z biegiem czasu pozna wszelkie preferencje i potrzeby konkretnego Klubowicza. Opiekun Klubowicza to zawsze osoba, która posiada rozległą wiedzę turystyczną i geograficzną, która w połączeniu ze znajomością procedur hotelowych i lotniczych potrafi doradzić nawet niestandardowe rozwiązania dla najbardziej wytrawnych podróżników.
Posiadanie członkostwa GVC, to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Po pierwsze, nad stroną formalną realizacji kontraktu klubowego czuwa polski notariusz a nad bezpieczeństwem transakcji – powiernik finansowy. Klubowe wakacje są również zawsze bezpieczne, gdyż przed wyjazdem Klubowicz otrzymuje potwierdzenie swojego pobytu bezpośrednio z wybranego przez siebie ośrodka oraz bilety lotnicze (jeśli korzysta z naszej kompleksowej oferty). Dokumenty te potwierdzają, iż rezerwacje są opłacone a Klubowicze i osoby towarzyszące wpisane są na listę gości lub na listę pasażerów. Klubowicz mając te dokumenty może sprawdzić wszystko bezpośrednio w Recepcji danego hotelu lub na infolinii pasażerskiej danej linii lotniczej.

GVC © 2010-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone